wózek widłowy

Usługi wchodzące w skład home delivery

Posted by

Transport oraz odpowiednie dostarczanie zakupionych produktów to bardzo ważny element finalizacji każdej transakcji. Home delivery to usługa szalenie ceniona przez użytkowników. Z roku na rok jej popularność gwałtownie wzrasta, coraz więcej osób decyduje się na wybór takiej opcji dostawy zakupionych przedmiotów. Jest to z pewnością niesamowicie wygodna i komfortowa opcja, którą naprawdę warto wybrać.

Zakres usług

Home delivery oprócz standardowego transportu pod wskazany adres, dodatkowo obejmuje następujące usługi:
– wniesienie zamówionych produktów,
– rozpakowanie,
– pozycjonowanie produktu,
– montaż,
– odbiór i utylizacja opakowań.
W związku z prezentowanym rodzajem systemu logistycznego, nie musimy się martwić o absolutnie żadną kwestię związaną z dostawą. Ekipa dostarczająca produkty zajmuje się instalacją produktu „od a do z”.

Kiedy decydujemy się na usługę Home delivery?

Zazwyczaj podejmujemy decyzję o wykupieniu logistyki Home delivery w przypadku produktów wielkogabarytowych takich jak meble pokojowe, biurowe i kuchenne, a także różnorodny sprzęt RTV i AGD.

Zasady działania

Decydując się na logistykę Home delivery opłacamy kilku osobową profesjonalną ekipę. Pracownicy wnoszą urządzenie, rozpakowują, a następnie ustawiają sprzęt na wyznaczonym miejscu. Dokonują koniecznych pomiarów, opracowują szkic, wykonują podłączenie instalacyjne ( gazowe, wodne i inne), a następnie zabierają opakowania czy stare, zdemontowane meble lub elekto odpady. Czy można wymyślić sobie bardziej idealny układ?

Czytaj również  Logistyka w Polsce. Najpopularniejsze środki przewozu towarów

Ramy czasowe

Pracujemy, często nie ma nas w domu. To w systemie Home delivery nie stanowi żadnego problemu. Możemy umówić się z dostawcą na konkretny przedział godzinowy, w którym pojawi się z naszą przesyłką. Rozpiętość godzinowa jest szeroka, do wyboru są przedziały: 8:00-12:00, 12:00-16:00 lub 16:00-20:00. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań i preferencji klienta. System Home delivery dopasowuje się do aktualnych potrzeb.

Jakość wykonywanych usług

Logistyka Home delivery https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/home-delivery/ musi charakteryzować się zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa przewożonych towarów. Dlatego samochody wykorzystywane do transportu wyposażone są w specjalne pasy mocujące, uniemożliwiające przemieszczanie się towarów podczas jazdy. Zachowanie wysokiej jakości oferowanych usług w systemie Home delivery to klucz wyróżniający na tle konkurencji. Użytkownik decydujący się na wykupienie takiej opcji oczekuje profesjonej obsługi i obsłużenia w kwestii zakupionego towaru od początku do końca. Sam nie ma na to czasu, ochoty, czy odpowiedniej ilości sił.
System Home delivery to nowoczesna metoda logistyczna. Każdy, kto zdecydował się na skorzystanie z usługi jest zadowolony. Stanowi gwarancję ponadprzeciętnego komfort. Zapewnienia, że dostarczenie, instalacja i montaż zakupionych towarów przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Cena usługi jest adekwatna do prezentowanej jakości. Przekonaj się sam, system stworzono właśnie dla Ciebie!.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *