wizytówki

Drukowanie wizytówek – 3 powody, dla których warto to robić

Posted by

Postępująca cyfryzacja przenosi działania marketingowe do Internetu. Coraz częściej wydruk wizytówek postrzegany jest jako relikt przeszłych czasów. Czy słusznie? Istnieje kilka powodów, dla których druk wizytówek powinien być podstawowym elementem dbania o wizerunek firmy. Ciekawy projekt, zawierający wszystkie podstawowe informacje o przedsiębiorstwie, może być ważnym elementem pierwszego wrażenia.

Wydruk wizytówek nadaje osobistego charakteru kontaktom biznesowym

Wysyłanie maili oraz internetowa komunikacja marketingowa zwykle jest bezosobowa, co znacząco utrudnia budowanie długotrwałej relacji. Tradycyjne metody biznesowe sprawdzają się w tej kwestii o wiele lepiej. Dlatego przygotowując się na konferencję lub targi branżowe, należy zadbać o druk wizytówek. To podczas ich wręczania przedsiębiorca zyskuje doskonałą okazję, aby przypomnieć o korzyściach, wynikających ze skorzystania z oferty swojej firmy.

Drukowanie wizytówek przyczynia się do budowania wizerunku marki

Projektanci dają z siebie wszystko, aby karty biznesowe przyciągały uwagę odbiorców. Profesjonalnie przygotowany wydruk wizytówek umożliwia nawiązanie do charakteru firmy, dzięki czemu stają się one narzędziem przypominającym o wartościach, jakie marka sobą reprezentuje. Ponadto ułatwiają one wymianę kontaktów podczas spotkań biznesowych. Druk wizytówek pozwala uniknąć gorączkowego wpisywania danych w komórkę czy notowania na kartkach, zapewniając profesjonalną prezencję.

Czytaj również  Jak dzisiaj pracują detektywi? Poznaj tajniki tego niecodziennego zawodu

Wydruk wizytówek ułatwia marketing szeptany

Zadowoleni klienci są najlepszymi promotorami marki. Polecenie usług konkretnego przedsiębiorstwa jest łatwiejsze, gdy dysponuje się jego kartą biznesową. Najistotniejsze dane kontaktowe są wtedy przekazywane komfortowo, a ciekawy projekt może sprawić, że uwaga potencjalnego klienta zatrzyma się przy nich na dłużej. Druk wizytówek umożliwia błyskawiczne rozchodzenie się informacji o ofercie firmy. Podawanie dalej kart biznesowych jest bowiem znacznie bardziej eleganckie i skuteczne niż przekazywanie komunikatów zawartych we wiadomościach internetowych.

Stempleks – profesjonalny druk wizytówek

Firma Stempleks to specjaliści w przygotowywaniu projektów identyfikacji wizerunkowej przedsiębiorstw. Drukowanie wizytówek jest jedną z proponowanych przez nich usług. Stawiając na tradycyjne formy wymiany informacji umożliwia wzmocnienie wizerunków klientów oraz wyróżnienie się na konkurencyjnym rynku. Skontaktuj się z pracownikami Stempleks, aby przygotować indywidualny projekt wizytówki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *